Příští zápas

TJ Sokol Nebušice vs TJ Sokol Bílá Hora z.s.

Datum a čas konání: 27.4.2024 10:30

AFK Slivenec - TJ Sokol Bílá Hora 1:7 (dorost)

Slivenec - Bílá Hora 1:7 (1:5), 6.10.2018, 11:00, Branky: Caporale 2, Hotzel, Korselt, Dvořák, Hagino, Bárosz, Sestava: Motyčka - Hrbotický, Hýbl, Zahradník, Hollmann - Spáčil, Dvořák, Hotzel, Bárosz, Caporale - Hagino, Náhradníci: Zicha, Korselt, Horáček

V rámci 7. kola nás čekal krátký výlet na blízký Slivenec, kde na nás čekalo velmi dobře připravené hřiště a ideální fotbalové počasí.

V tomto zápase jsme chtěli navázat na výkon z předchozího zápasu proti Klánovicím. K mé velké radosti se nám to podařilo, celý zápas jsme měli jasně ve svých rukou, hráli velmi pohledný fotbal a dávali krásné branky. První branka padla přesně po akci, jaké chceme předvádět. Krátka kombinace a rychlý pas za obranu, kam si správně naběhl Valerio a svou šanci proměnil v naše vedení. V 11. minutě přišel moment pro fotbalové labužníky, po rohu Pabla se nádherně z voleje trefil náš kapitán Fanda. Další branku přidal z dorážky Honza a vedli jsme 3:0. Jedno z mála zaváhání přišlo ve 28. minutě, kdy jsme nesmyslně vyklidili střed pole a soupeř nás za to potrestal. Náš tým to nerozhodilo a minutu poté přidal další branku Pablo po chytře zahraném trestném kopu. Krátce před přestávkou napřáhl několik kroků za velkým vápnem Takuya a byla z toho další nádherná branka, při které se míč od břevna odrazil do sítě.V poločase jsme kluky nabádali, ať v nastoleném tempu pokračují, což se ve druhé půli bohužel moc nedělo. Kluci polevili, i když jsme stále měli převahu, vytvářeli si brankové příležitosti, se kterými jsme nakládali laxně. Soupeř se dostal pouze k jedné vážnější situaci, kdy soupeřův hráč střílej velmi pěkně z voleje, ale Táda vytasil zákrok, za který by se nemuseli stydět brankáři v lize.

Další branky jsme se dočkali až v 65. minutě, po rohu Pabla se prosadil hlavou Jarda. Před koncem zápasu dal svou druhou branku po rychlé akci Valerio. Celkově to byl povedený zápas a vysoké venkovní vítězství nám dodá chuť do dalších zápasů, ve kterých doufám budeme předvádět fotbal jako v prvním poločase. Velkou radost mi dělají nové posily Tomáš, Valerio a Honza, kteří velmi dobře zapadly do sestavy a jsou plnohodnotnými členy našeho týmu.