Příští zápas

TJ Sokol Bílá Hora z.s. vs Dukla Praha

Datum a čas konání: 21.4.2024 17:00

SC Radotín - TJ Sokol Bílá Hora 3:2 (dorost)

9.kolo, SC Radotín-TJ Sokol Bílá Hora 3:2, (0:1), 21.10.2018, 15:30 Branky: Hagino, Zahradník, Sestava: Motyčka - Hrbotický, Hýbl, Zahradník, Hollmann - Caporale, Bárosz, Prim, Dvořák, Hagino - Brodskyj, Náhradníci: Zicha, Korselt, Kahánek, Spáčil

V 9. kole nás čekal výjezd na půdu souseda v horní části tabulky týmu SC Radotín. Pokud jsme chtěli dále držet krok s čelem tabulky, bylo důležité v tomto zápase bodovat. Stále nám chyběl klíčový hráč Jarda, což se na naší hře bohužel projevuje více, než by bylo zdrávo. Není nikdo jiný, kdo by to na sebe vzal a převzal jeho roli tahouna, mrzí mě, že pár hráčů nechá na hřišti vše a další hrají v takovém nasazení, že by mohli hrát celý den. Do utkání jsme vstoupili vcelku dobře, hra se odehrávala spíše ve středu pole, soupeř hrozil zejména po pravé straně, kde měl šikovného hráče, ale moc jsme mu nedovolili. Byl to vyrovnaný poločas, ve kterém se ujala jediná střela, a to Takuyova. Po poločase jsme vedli 1:0, utkání jsme měli velmi pěkně rozehrané, dobře jsme bránili. Do druhého poločasu vstoupil lépe soupeř, na jeho hráčích bylo vidět vetší odhodlání zápas zvrátit na svoji stranu. Což je smutné. Soupeř nás zatlačil a my se spoléhali na brejkové situace, ale chybělo nám to, aby Slávu nebo Takuyu někdo dříve doplnil. Soupeř během deseti minut v druhé půli skóre otočil, naše defenzivní hra už nebyla tak kvalitní jako v prvním poločase. Po druhém inkasovaném gólu jsme se zvedli a chtěli vyrovnat, což se nám podařilo po trestném kopu Pabla, na který si perfektně naskočil Tom Zahradník a vyrovnal. Bohužel o pár minut později nám to soupeř oplatil,  nepochopitelně jsme nechali neobsazeného hráče na malém vápně. Pokud budeme dostávat takové góly, tak na lepší výsledky myslet nemůžeme. Po skvělém začátku soutěže teď přišly dvě porážky v řadě. Kluci se musí vrátit zpátky na zem. Je vidět, že bez 100% přístupu a nasazení se fotbal hrát nedá. Každý hráč si musí sáhnout do svědomí, kolik snahy do svého výkonu vložil. Fotbal je týmová hra a snažit se musí všichni hráči, kteří do zápasu zasáhnou. V dalším kole nás čeká domácí zápas a už by bylo dobré se vrátit na vítěznou vlnu.