Příští zápas

TJ Sokol Nebušice vs TJ Sokol Bílá Hora z.s.

Datum a čas konání: 27.4.2024 10:30

Zlíchov „B“ – TJ Sokol Bílá Hora „B“ 2:0 (muži B)

Zlíchov „B“ – Bílá Hora „B“ 2:0 (0:0) – sestava – Kverka – Vinš, Hejlík (39 ´ Janča), Kotěra, Šanda – Miltner, Šorm, Stolař, Kopejtko – Kovařík, Leffler

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zamířili na hřiště Zlíchova, kde jsme změřili síly s tamější rezervou. Od počátku utkání jsme hráli spíše zezadu a soustředili jsme se na naší obranu. Domácí měli zkušený tým a převážně v záloze nám jejich hráči dělali problémy jejich kombinační hrou. Naše hra se i vzhledem k presování domácích hráčů zaměřila na nakopávání balonů na Petra Kovaříka, který byl ovšem na hrotu osamocen a tak kromě několika náznaků brejků a standartních situací jsme si v první půli nevypracovali žádnou vážnější příležitost. Byli to naopak domácí, kteří diktovali tempo hry. Naší obraně se dařilo zachytávat útočné akce domácích a to především díky velmi dobře hrajícímu Otovi Hejlíkovi na stoperu, který si bohužel ve 39. minutě utkání obnovil zranění kolene a musel střídat. Do poločasu jsme tedy udrželi bezbrankovou remízu. Od začátku druhého poločasu nás soupeř nepustil de facto přes naši polovinu. Asi v polovině druhého poločasu přišel světlejší moment naší hry, kdy se po nakopnutém balonu dostal po vyhraném souboji k míči Petr Kovařík, kterého na hranici šestnáctky obránce hostí zatáhnul za dres a tím mu znemožnil pokračovat sám na brankáře, ale rozhodčí k údivu všech tento faul neodpískal. Následně soupeř ještě zvýšil tempo hry a z naší strany to již bylo pouze čekání na gól. V 70. minutě utkání domácí poprvé skórovali, když útočník hostů z pravé strany prostřelil křižnou střelou Honzu Kverku - 1:0. O deset minut později naše obrana nevystoupila proti záložníkovi hostí, který napřáhl zpoza šestnáctky a i díky teči útočníka domácích skončil balon podruhé v naší síti – 2:0. Utkání se poté jen dohrávalo. Nutno podotknout, že jsme se celý zápas více méně bránili a tak domácí zvítězili naprosto zaslouženě.