Příští zápas

TJ Sokol Bílá Hora z.s. vs Dukla Praha

Datum a čas konání: 21.4.2024 17:00

TJ Slavoj Suchdol - TJ Sokol Bílá Hora 1:14 (dorost)

11.kolo, TJ Slavoj Suchdol - TJ Sokol Bílá Hora 1:14 (0:6) 4.11.2018 14:00 Branky: Hagino 3, Brodskyj 5, Hotzel 2, Kahánek 2, Korselt, Kadlec, Sestava: Motyčka - Spáčil, Zahradník, Hýbl, Hollmann - Caporale, Dvořák, Hotzel, Korselt - Brodskyj, Hagino, Náhradníci: Kahánek, Kadlec

Los nám v 11. kole přisoudil soupeře ze Suchdola, který se nachází na posledním místě tabulky. Tyto zápasy, ve kterých se čeká povinné vítězství, bývají těžké. V kabině několikrát padlo slovo o tom, aby nedošlo k podcenění. Jsem rád, že kluci do zápasu vstoupili aktivně a hráli s chutí. Na začátku jsme pár příležitostí nevyužili, ale poté v rozmezí 9. a 14. minuty Takuya zkompletoval rychlý hattrick. Další dvě branky během dvou minut přidal Sláva a stav byl po patnácti minutách 5:0. Bylo jasné, že dnes to bude o tom, kolik branek ještě přidáme. Šance jsme si vytvářeli jako na běžícím pásu,  bylo až neuvěřitelné, co všechno spálíme. Poslední branku první půle vstřelil Jarda zpoza vápna tzv. kopem rabona. Trefit to tímto způsobem z takové dálky pod břevno, to klobouk dolů. Další krásný fotbalový moment, kterých jsme v tomto utkání předvedli mnoho. V poločase panovala dobrá nálada umocněná náskokem a herní převahou, kterou jsme v utkání měli. Druhou půli načal dvěma brankami v rychlém sledu Michael Kahánek, který vstřelil své první dvě branky v našem týmu. Další šance a branky následovaly v pravidelných intervalech. Činil se zejména Sláva, který dal 5 branek, což je krásná práce. První branky v dorostenecké kategorii vstřelil i Matěj Kadlec, který přišel doplnit kádr ze starších žáků. Hrál aktivně, dostal se do dalších šancí, škoda, že jich nevyužil více. Trošku mě mrzí obdržená branka, která byla zbytečná po chybě naší obrany. Je to škoda, Táda si mohl připsat druhou nulu v řadě. Myslím, že jsme si všichni tento zápas užili, byla sranda, tak to má být. Teď nás čekají poslední dva zápasy se soupeři, se kterými budeme hrát o čelní umístění v tabulce. Tak doufám, že do toho všichni dají 100% a získáme z toho slušný bodový příděl.