Příští zápas

TJ Sokol Bílá Hora z.s. vs Dukla Praha

Datum a čas konání: 21.4.2024 17:00

TJ Kyje - TJ Sokol Bílá Hora 0:6 (dorost)

16.kolo, TJ Kyje - TJ Sokol Bílá Hora 0:6 (0:2), 7.4.2019, 16:30, Branky: Dvořák 2, Hollmann 2, Bárosz, Hagino, Sestava: Motyčka - Spáčil, Hýbl, Zahradník, Hollmann - Martirosyan, Hotzel, Dvořák, Caporale - Bárosz - Rada, Náhradníci: Hagino, Kahánek, Zicha

V 16. kole nás čekal soupeř z Kyjí. Podle papírových předpokladů jsme si měli přijet pro tři body. Před zápasem v šatně zaznělo, že pokud k zápasu přistoupíme zodpovědně a každý podá svůj standardní výkon, tak tři body určitě odvezeme. Začátek utkání byl plný nepřesností, doufám, omluvou může být snad skutečnost, že jsme po dlouhé době nastoupili na přírodní trávě. Do utkání nás dostala až střela Pabla zpoza vápna, která skončila v brance soupeře. Gól nám dodal klid a chuť do zápasu. Opět to byl spíše zápas plný soubojů,  než fotbalové krásy. Měli jsme pár pěkných kombinací, ale na můj vkus stále málo. Soupeř hrozil ze své pravé strany, žádnou vyloženou šanci si však nevytvořil. Naše obrana fungovala celkem spolehlivě. Velmi důležitá byla druhá branka, kterou střelil po nádherném průniku přes půl hřiště a krásné střele zpoza vápna levý obránce Pavel Hollmann. Tato branka zápas převažila na naši stranu. O přestávce byl hlavní pokyn soustředit se na vstup do druhého poločasu a hlavně nedostat kontaktní gól, ale naopak se pokusit přidat další branky. Což se nám postupem času v druhé půli dařilo. V 51. minutě se krásně trefil dalekonosnou střelou kapitán Fanda. O deset minut později přidal svoji druhou branku od 30. minuty velmi dobře hrající Pavel. Na jeho branku navázal umně zahraným trestným kopem Takuya. Definitivní podobu dal výsledku v poslední minutě svou druhou brankou Fanda. S výsledkem 6:0 z hřiště soupeře nemohu být nespokojen. Potvrdily se předzápasové prognózy, že pokud předvedeme svůj obvyklý výkon, tak soupeře přehrajeme. Jsem velice rád, že se tak stalo a můžeme se v klidu připravit na další zápas na půdě Xaverova, kde nás čeká velmi kvalitní protivník a všichni očekáváme velmi těžké utkání.