Příští zápas

TJ Sokol Bílá Hora z.s. vs Dukla Praha

Datum a čas konání: 21.4.2024 17:00

TJ Sokol Bílá Hora - TJ Slavoj Suchdol 21:1 (dorost)

24. kolo, TJ Sokol Bílá Hora - TJ Slavoj Suchdol 21:1 (12:0) 31.5.2019 17:30, Branky: Kadlec 5x, Martirosyan 4x, Hotzel 4x, Dvořák 2x, Motyčka 2x, Hrbotický, Zicha, Hollmann, Caporale, Sestava: Motyčka - Hrbotický, Zahradník, Nosko, Hollmann - Caporale, Dvořák, Hotzel, Martirosyan- Kahánek, Zicha, Náhradníci: Kadlec, Bárosz, Rada

Ve slunečném pátečním odpoledni nás čekal na domácí půdě beznadějně poslední tým tabulky ze Suchdola. Po dvou zápasech, kdy se nám nepodařilo vstřelit branku, to byl pro nás ideální soupeř, jak se střelecky chytit. Bohužel Suchdol dorazil pouze v sestavě 7+1, což byl minimální počet hráčů umožňující soupeři vůbec nastoupit k utkání. Se soupeřem jsme se dohodli na zkrácení hrací doby na 2x30, což se vzhledem k vývoji zápasu projevilo jako rozumné řešení. Do utkání jsme chtěli vstoupit pozorně a střílet branky od prvních minut. To se nám od začatku dařilo, v páté minutě jsme vedli 4:0. Postupně jsme přidávali další branky, některé byly velmi pěkné a spousta dalších šancí zůstala nevyužita. Více asi nemá smysl toto utkání hodnotit. Zbývají nám poslední dva zápasy v kategorii mladšího dorostu, tak věřím, že sezonu dokončíme důstojně.