Příští zápas

TJ Sokol Nebušice vs TJ Sokol Bílá Hora z.s.

Datum a čas konání: 27.4.2024 10:30

Union Strašnice - TJ Sokol Bílá Hora 2:1 (dorost)

11.kolo, Union Strašnice - TJ Sokol Bílá Hora 2:1 (1:0), 2.11.2019, 13:30, Branka: Motyčka z penalty. Sestava: Motyčka - Hrbotický, Prim, Zahradník, Spáčil - Ptáčník, Hotzel, Dvořák, Zicha, Hollmann- Šimánek

V 11. kole jsme zajížděli na půdu Unionu Strašnice, který se v tabulce nachází ve stejných vodách jako náš tým. Bohužel jsme k zápasu jeli v hodně okleštěné sestavě, navíc bez možnosti střídat. Náš výkon a nakonec i výsledek byl tímto faktem hodně ovlivněn. Hrálo se na přírodní trávě, která byla velmi rychlá a dal se čekat velmi rychlý a bojovný zápas. To druhé se vyplnilo, byl to boj. První poločas se odehrával především ve formě přetlačované ve středu hřiště, kde byl úspěšnější soupeř. Několikrát se z tohoto prostoru dostal ke střele, bohužel čtvrtý pokus nám skončil v síti. Byli jsme od soupeře daleko a ten to potrestal. Dopředu jsme moc nebezpeční nebyli, šanci měl jen Honza Šimánek, ale přestřelil. První poločas vyhrál soupeř 1:0. Cítili jsme ale, že je to zápas, který by bylo škoda prohrát. V druhém poločase jsme chtěli být aktivní a vyrovnat. Opět se hrál však spíše bojovný zápas plný soubojů a nepřesností. Po naší chybě, kdy jsme nezachytili rozehrávku rohu nakrátko, tak soupeř odcentroval a náš nedůraz ve vlastní šestnáctce využil ke vstřelení druhé branky. Po druhé obdržené brance jsme konečně začali být trošku nebezpeční do ofenzivy a po jedné podařené akci byl faulován Pavel Hollmann a následoval pokutový kop. Míč si na značku pokutového kopu postavil Táda a nemýlil se. Soupeř znervózněl a my cítili šanci na vyrovnání. Měli jsme pár dobrých náznaků, ale zradila nás finální fáze, jednoduše nám chyběla kvalita do ofenzivy. Je škoda, že takový zápas prohrajeme, bohužel na našem kádru se projeví, když k utkání jedeme a chybí nám šest hráčů ze soupisky, to by byl problém i pro větší týmy než jsme my. Klukům nemůžeme vytknout nedostatek bojovnosti, co chybělo, byla fotbalová kvalita.