Příští zápas

TJ Sokol Bílá Hora z.s. vs Dukla Praha

Datum a čas konání: 21.4.2024 17:00

TJ Sokol Lochkov - TJ Sokol Bílá Hora 2:4 (dorost)

TJ Sokol Lochkov - TJ Sokol Bílá Hora 2:4 (1:1) Branky: Hagino 2, Hotzel, vlastní Sestava: Zahradník- Hrbotický, Nosko, Hýbl, Prim- Spáčil, Caporale, Dvořák, Hotzel, Hagino- Hollmann Náhradníci: Kahánek, Zicha

V 5. kole nás čekalo utkání na půdě posledního týmu tabulky Lochkova. Jak známo, zápasy proti outsiderům nejsou jednoduché a to se v zápase potvrdilo.  V kabině několikrát zaznělo, že soupeře nesmíme podcenit, ale naši hráči si to bohužel k srdci nevzali. První půle byla zatím to nejhorší, co jsme v této sezoně  předvedli. Výsledek 1:1 po půli jsme drželi jen díky Tomášovi v brance, který nahradil nemocného Tadeáše. V prvním poločase jsme předvedli minimum nasazení, spoustu nepřesností, vyšel nám pouze jeden pas za obranu, který doklepl do branky soupeře Takuya. Soupeř byl bojovnější, rychlejší a bohužel i fotbalovější. O přestávce jsem hráčům řekl, že musí do druhého poločasu nastoupit jiný tým, jinak máme zaděláno na pěkný propadák. Udělali jsme pár změn v sestavě, posunuli Jardu na hrot, na levého beka se vrátil Pavel Hollmann, Dan Prim šel do středu zálohy. Hned po návratu ze šaten nám dal vedení Jarda. O deset minut později naše nedůrazná obrana (nemyslím jen obránce, myslím celý tým) nechala hráče soupeře projít až do vápna, kde soupeř neměl problém vyrovnat. Po vyrovnávacím gólu soupeře se naše hra konečně zlepšila, už jsme si dovolili pár narážeček a poté nám Takuya pěknou střelou z hranice velkého vápna trefil vedení 3:2. Pár minut poté se Takuya protáhl podél brankové čáry a s přispěním soupeřova obránce zvýšil na 4:2. Poté se dostal na naše kopačky klid, přišlo pár pěkných kombinací a další šance na zvýšení vedení, které jsme nevyužili. Vítězství na hřišti soupeře je vždy cenné, ale od hráčů jsem čekal lepší výkon, jak po stránce fotbalové, tak i v přístupu k utkání. Příště se musíme o hodně zlepšit, jinak body na naše konto přibývat nebudou.