Příští zápas

TJ Sokol Bílá Hora z.s. vs Dukla Praha

Datum a čas konání: 21.4.2024 17:00

TJ Sokol Bílá Hora - Union Žižkov 0:1 (dorost)

12. kolo, TJ Sokol Bílá Hora - Union Žižkov 0:1 (0:1) 11.11.2018 10:00, Sestava: Motyčka - Hýbl, Nosko, Zahradník - Hollmann, Hotzel, Dvořák, Caporale, Hrbotický - Brodskij, Hagino, Náhradníci: Zicha, Kahánek, Korselt, Martirosyan

Ve 12. kole nás čekal soupeř z přední části tabulky. Před zápasem měl Union o 4 body méně a chtěli jsme rozdíl navýšit. Což se bohužel nepovedlo.

Do utkání jsme vstoupili v rozestavení 3-5-2. Už od úvodního hvizdu rozhodčího bylo vidět, že nás čeká houževnatý a kvalitní soupeř. Nám bohužel utkání nevyšlo, naši hráči do utkání nevstoupili dobře. V naší hře byla spousta nepřesností, vepředu se nám delší dobu nepodařilo podržet míč. Ale ani soupeř si moc šancí nevytvářel. V první půli jsme měli asi tři příležitosti, bohužel jsme byli v pokutovém území málo důrazní. Důrazný byl naopak soupeř, který využil našeho zaváhání před vlastní brankou a potrestal nás. Do šaten se tedy šlo za stavu 0:1. Do druhé půle jsme změnili rozestavení na 4-4-2, což přineslo zlepšení, ale stále nám chybělo lepší řešení ve finální fázi.Soupeř nám zahrozil několika protiútoky, ale jinak se hrálo na polovině Unionu. Naše převaha byla jen platonická, žádné větší příležitosti jsme si nevypracovali, pouze několik situací ve vápně, které jsme nedohráli. Za zmínku stojí tyč, kterou nastřelil Jarda.

Utkání to bylo spíše remízové, ale náš výkon dnes nebyl dobrý, naši hru brzdila velmi často nepřesnost, zbrklost a neochota podstoupit více osobních soubojů. Zápasy se rozhodují v pokutovém území, tam byl dnes jednou důraznější soupeř a je z toho třetí porážka v sezoně.

Příští týden nás čeká poslední podzimní zápas v Běchovicích, kde očekávám o hodně lepší výkon.