Příští zápas

TJ Sokol Nebušice vs TJ Sokol Bílá Hora z.s.

Datum a čas konání: 27.4.2024 10:30

Čechie Dubeč - TJ Sokol Bílá Hora 4:0 (1:0) dorost

14.kolo Čechie Dubeč-TJ Sokol Bílá Hora 4:0 (1:0), 24.3.2019 10:15 Sestava: Motyčka - Prim, Nosko, Zahradník - Hollmann, Caporale, Hotzel, Zicha, Hrbotický - Hagino, Kahánek Náhradníci: Hýbl, Spáčil

Komentář k utkání:

Ve 14. kole nás čekalo těžké utkání na půdě Čechie Dubeč, která byla v tabulce o příčku před námi. Očekávali jsme těžký zápas,plný soubojů  a velkého nasazení od soupeře.  Vstup do zápasu se nám celkem vydařil, hra byla vyrovnaná, fungovalo nám naše rozestavení 3-5-2, kdy jsme soupeři nedovolili kombinovat a my měli docela dost prostoru zejména na levé straně hřiště. Naši největší  šanci měl v 10. minutě Takuya, který se řítil sám na brankáře soupeře, ale ten ho bohužel vychytal. V prvním poločase jsme se snažili vyrovnat soupeři v agresivitě, což se nám i dařilo. Bohužel jsme ve 35. minutě inkasovali ze šikovně rozehraného trestného kopu soupeře.  První poločas byl velmi vyrovnaný a je škoda, že jsme si z něj neodnesli lepší výsledek. Do druhého poločasu jsme hráče nabádali, ať nepolevují v nasazení a naše šance na vyrovnání jistě přijde. Začátek druhé půle se odehrával ve stejném duchu jako první, byl to především boj od obou týmů, moc fotbalovosti se na těžkém terénu předvést nedalo. Za stavu jedna nula jsme otevřeli hru vysunutím Jardy na hrot.  O osudu utkání rozhodla druhá branka soupeře, která padla deset minut před koncem. Od té chvíle byl v naší hře chaos a soupeř nám přidal po našich hrubých chybách další dvě branky.  Porážka 4:0 je vzhledem k průběhu utkání krutá, ale snad se kluci poučili, že musí hrát na plno celý zápas a rvát se o každý míč jako to dělal soupeř.  V dalším kole nás čeká první tým tabulky Čechie Smíchov, kterou jsme na podzim jako jediní porazili. Očekávám, že kluci poučeni z tohoto zápasu odevzdají na hřišti to nejlepší, co v nich je.