TJ Sokol Bílá Hora z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Sokol Bílá Hora z.s.
www.sokolbilahora.cz

Příští zápas

SK Čechie Smíchov vs TJ Sokol Bílá Hora

Datum a čas konání: 19.10.2019 15:00

Xaverov Horní Počernice - TJ Sokol Bílá Hora 1:1 (dorost)

Xaverov Horní Počernice - TJ Sokol Bílá Hora 1:1 (dorost)

17. kolo, Xaverov Horní Počernice - TJ Sokol Bílá Hora 1:1 (1:1) 13.4.2019, 11:15, Branka: Martirosyan, Sestava: Motyčka - Spáčil, Prim, Zahradník, Hollmann - Martirosyan, Hotzel, Dvořák, Zicha, Hagino - Kahánek, Náhradník: Rada

17. kolo nám připravilo druhý venkovní výjezd v řadě, tentokráte na půdu Xaverova Horní Počernice. Soupeř se pohybuje v tabulce těsně pod námi, bylo proto důležité v tomto utkání neprohrát. Bohužel větší problémy než soupeř nám dělalo skládání naší sestavy. Máme pár zraněných a také několik hráčů, kteří berou fotbal jako kroužek keramiky, do kterého si přijdou, když se jim chce. Takhle to ale nefunguje a trpí tím i ostatní, které fotbal baví a mají zájem o svůj tým. Teď už k samotnému zápasu - nakonec se nás sešlo na poslední chvíli dvanáct s tím, že s námi byl hráč starších žáků, který v pátek  večer odehrál celý zápas. Během zápasu se nám zranili další dva hráči, kteří utkání alespoň dohráli. Utkání pro nás začalo velmi špatně, soupeř naši liknavost potrestal hned v první minutě a já se obával velkého debaklu. Naštěstí se po obdržené brance naši kluci vzpamatovali a dostali se celkem kvalitně do zápasu. Soupeř měl celý zápas převahu v držení míče, což jsme ale čekali a věděli, že tak hrají. Prvních dvacet minut se odvíjelo stylem nahoru dolu, což bychom celý zápas nevydrželi. Důležitá byla vyrovnávací branka,  která padla po chybě soupeřova brankáře v rozehrávce. Využil toho Takuya a předložil Danovi branku na zlatém podnose. Dan nepohrdl a vyrovnal na 1:1. Od tohoto okamžiku jsme se více zatáhli, nechali soupeře na své půlce kombinovat a zahustili naší polovinu hřiště, kde jsme nechtěli technickým hráčům soupeře dát prostor k jejich kombinační hře. Dopředu jsme chtěli spoléhat hlavně na rychlost Takuyi z levého křídla. Naši hráči velmi dobře vyplňovali prostor, když už se soupeř k něčemu dostal, byl na svém místě pozorný Tadeáš.

Poločas tedy skončil remízovým stavem. Do druhé půle jsme chtěli pokračovat v této taktice, protože na jinou herní strategii jsme neměli typologicky vhodné hráče. Druhé půle kopírovala průběh posledních dvaceti minut první půle, soupeř kombinoval, byl hodně na míči. Hlavně díky Takuyovi jsme soupeře občas vyrušili z kombinační hry a drželi jeho obranu v pohotovosti. Několikrát musel vytasit vynikající zákrok Tadeáš, ale na to,  jakou měl soupeř převahu, ho náš pozorně bránící tým do vyložené šance nepustil. Nakonec naše taktika mohla vyjít na 100%, kdy asi dvě minuty před koncem utekl obraně soupeře Takuya, ale zamířil jen těsně vedle. Vzhledem ke všem obtížím se sestavou a ke kvalitě soupeře jsme s konečným výsledkem spokojeni. Musím všech dvanáct kluků pochválit za to, jak se semkli a bojovali. Bylo na nich vidět, že utkání nechtějí prohrát a bod jim je odměnou za obětavý výkon. Příští víkend nás čeká přestávka, tak doufám, že zranění hráči se dají dohromady a někteří se zamyslí nad tím, jak k fotbalu přistupují - od účasti na trénincích až po zápasy.

 

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. TJ Sokol Bílá Hora 8 27:17 17
2. SK Modřany 8 17:9 17
3. FK Řeporyje 8 23:14 15
4. TJ Slavoj Suchdol 8 23:23 15
5. FK Sparta Košíře 8 26:10 14
6. TJ Sokol Lochkov 8 20:10 13
7. SK Střešovice 1911 8 14:16 12
8. TJ Točná 8 20:14 11
9. SK Sparta Krč 8 15:18 9
10. SK Čechie Smíchov 8 17:23 8
11. TJ Sokol Lipence 8 9:31 5
12. A. F. K. Slivenec 8 9:35 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

TJ Sokol Bílá Hora
FK Řeporyje
3:2
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 13756
Posledních 30 dnů: 1344 | Posledních 7 dnů: 334 | Poslední den: 24

© 2019 TJ Sokol Bílá Hora z.s. | Všechna práva vyhrazena | milan.vondracek@sokolbilahora.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne