TJ Sokol Bílá Hora z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Sokol Bílá Hora z.s.
www.sokolbilahora.cz

Příští zápas

A. F. K. Slivenec vs TJ Sokol Bílá Hora

Datum a čas konání: 21.9.2019 16:30

TJ Sokol Bílá Hora - AFK Slivenec 6:3 (dorost)

TJ Sokol Bílá Hora - AFK Slivenec 6:3 (dorost)

20. kolo, TJ Sokol Bílá Hora - AFK Slivenec 6:3 (4:1) 4.5.2019 9:30, Branky: Hotzel, Hagino, Caporale, Dvořák, Kahánek 2x, Sestava: Motyčka - Spáčil, Prim, Zahradník, Hollmann - Martirosyan, Dvořák, Hotzel, Hagino - Kahánek, Caporale, Nahradníci: Zicha

První květnovou sobotu jsme hostili tým ze Slivence. Vzhledem k tabulkovému postavení jsme byli v utkání favority. Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně, vnutit soupeři svoji hru, což se nám v prvním poločase dařilo. Hned ve druhé minutě se po chytré přihrávce Valeria prosadil Takuya a poslal nás rychle do vedení. Vytvářeli jsme si hodně možností, aktivní byl na hrotu Michael Kahánek. Celkově jsme se dostávali do situací, ve kterých nám chyběl lepší první dotyk nebo důraz. Poté odstoupil zraněný Pavel a my jsme tím pádem neměli na střídání. Byla to nepříjemnost, ale náš výkon v prvním poločase to nějak neovlivnilo. Soupeř vyrovnal z ojedinělého brejku, který jsme nezachytili. Vyrovnávací gól nás však nesrazil a v 17. minutě nám Jarda krásnou střelou z trestného kopu vrátil vedení. Do poločasu jsme přidali ještě další dvě branky, prosadil se Michael a z dorážky nás kapitán Fanda. Poločasové vedení 4:1 bylo zasloužené a odpovídalo kvalitě obou týmů. Po přestávce jsme chtěli pokračovat v aktivním výkonu, ale bohužel naší hráči,  asi pod dojmem příjemného výsledku z první čtyřicetiminutovky,  značně polevili a na hřišti se to odrazilo. Přesto se nam podařilo zvýšit ns 5:1, po krásné akci skóroval Michael, který proměnil krásný centr od Valeria. Poté snížil soupeř, nezachytili jsme hráče, který prošel naší obranou jak nůž máslem. V 67. minutě přišel nejhezčí okamžik zápasu - krásně jsme vykombinovali soupeře a Valerio už na zadní tyči neměl problém zvýšit na 6:2. To byla opravdu krásný moment a přejme si jen více podobných akci!! Poté jsme opět ledabyle bránili a soupeř v závěru zkorigoval na konečný výsledek 6:3. Po velmi dobrém výkonu především v prvním poločase jsme si připsali povinné tři body. V příštím zápase nás čekají Cholupice, kterým budeme chtít oplatit překvapivou domácí porážku. V tomto utkání budou naši hráči muset hrát naplno až do závěrečného hvizdu.

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. FK Řeporyje 4 15:3 12
2. SK Modřany 4 11:3 10
3. SK Střešovice 1911 4 11:6 9
4. TJ Slavoj Suchdol 4 8:15 6
5. FK Sparta Košíře 4 11:4 5
6. TJ Točná 4 7:6 5
7. SK Čechie Smíchov 4 9:10 5
8. TJ Sokol Bílá Hora 4 9:11 5
9. TJ Sokol Lochkov 4 6:5 4
10. SK Sparta Krč 4 7:10 2
11. TJ Sokol Lipence 4 4:15 2
12. A. F. K. Slivenec 4 5:15 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

TJ Sokol Bílá Hora
SK Sparta Krč
3:3
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 12446
Posledních 30 dnů: 1436 | Posledních 7 dnů: 357 | Poslední den: 34

© 2019 TJ Sokol Bílá Hora z.s. | Všechna práva vyhrazena | milan.vondracek@sokolbilahora.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne