A. F. K. Slivenec vs TJ Sokol Bílá Hora

Datum a čas konání: 21.9.2019 16:30

TJ SBH – FK Řeporyje 0:0 (mladší žáci)

Tak máme za sebou první kolo nového soutěžního ročníku, ve kterém jsme hned na začátek odehráli zápas s těžkým soupeřem, se kterým jsme v loňské sezóně takřka do poslední chvíle bojovali o stupně vítězů.

Nutno však dodat, že Řeporyje výrazně omladily svůj kádr a i u nás někteří hráči z loňska odešli a nahradila je mladší generace. Bohužel, do zápasu jsme vstupovali značně oslabeni, jelikož z rodinných důvodů chyběl kapitán Píďalák a potíže s kolenem stále řeší Šimon. Na druhou stranu již byl připravený Marťas, leč to bylo s otazníkem, zda ho opět nezačne trápit bolavá noha. Samotné utkání jsme začali poněkud ustrašeně a dělali jsme jednu chybu za chybou. Soupeř se i díky tomu dostal rychle do tempa a převzal kontrolu nad průběhem prvního poločasu. My ovšem máme v bráně Denise, který mužstvo několikrát svými výbornými zákroky podržel. O poločase proto bylo v naší kabině mírně dusno, což se záhy projevilo v našem vstupu do druhépůle Ke zteči zavelel Serži a my jsme převzali iniciativu. Bohužel, jenom díky našim chybám v zakončení se soupeři podařilo udržet čisté konto. Ke konci zápasu se hra opět vyrovnala, šance střídala šanci a výsledek zápasu tak byl dlouho otevřený. Jelikož ale ani jeden z gólmanů až do závěrečného hvizdu neinkasoval, skončilo utkání pro tuto věkovou kategorii nezvyklou bezbrankovou remízou.Na závěr děkujeme všem hráčům za bojovnost, realizačním týmům za pevné nervy a početným fanouškům obou týmů za vytrvalé a sportovní povzbuzování. Teď se již těšíme nashledanou v sobotu na Lipencích.

3. SK Střešovice 1911 4 11:6 9

SK Sparta Krč