TJ Sokol Bílá Hora - AVIA Čakovice 2:4 (dorost)

6. kolo, TJ Sokol Bílá Hora - AVIA Čakovice 2:4 (1:1), 29.9.2019, 10:00, Branky: Zahradník, Hagino, Sestava: Motyčka - Prim, Nosko, Zahradník, Hollmann - Martirosyan, Borovec, Dvořák, Hagino, Caporale - Šimánek, Náhradníci:Zicha, Hotzel, Hrbotický

V šestém kole jsme hostili soupeře z dalekých Čakovic. Po minulé první výhře v sezoně jsme chtěli přidat první body i z domácího prostředí. Opět jsme měli zraněními okleštěnou sestavu, ale to už je kolorit této sezóny. Chtěli jsme navázat na dobrý defenzivní výkon z minulého utkání a předvést více kvality směrem dopředu. Průběh první půle byl celkem vyrovnaný, soupeř byl o něco více na míči, ale žádné velké šance si nevytvářel. Dnes jsme hodně faulovali, což bylo způsobené tím, že jsme byli od hráčů soupeře daleko, tento handicap jsme museli pak řešit fauly. Tím pádem měl soupeř dost trestných kopů a rohů. Ve 25. minutě jsme při rohu nechali soupeřova hráče úplně volného ve vápně a ten se hlavou nemýlil. My jsme působili bojácně, prohrávali souboje a byli všude pozdě. Pouze posledních deset minut první půle jsme předvedli lepší výkon, který jsme díky Tomově dorážce přetavili ve vyrovnání.

Poločasový výsledek 1:1 byl solidním základem pro druhý poločas. V tom jsme chtěli svůj výkon zlepšit a pokusit se výsledek převrátit na naší stranu. To se nám díky Takuyově úniku v 53. minutě podařilo. Naše hra vypadala o něco lépe než v první půli, ale stále jsme postrádali větší kvalitu v kombinaci a více úspěšnosti v osobních soubojích. Jeden takový jsme prohráli v 64. minutě, opět jsme byli od soupeře daleko, a tak měl hráč soupeře čas na střelu a pěkně se trefil. Po dalším zbytečném faulu jsme soupeři darovali trestný kop, který byl dobře zahrán a my si ho srazili do branky. Opakující  se chyby vedly ke ztrátě vedení. Ve zbývajícím čase jsme se snažili o vyrovnání, a to se nám i podařilo, ale pomezní (činovník soupeřova týmu) úmyslně odmával ofsajd, který podle všeho nebyl. Bohužel tedy srovnáno nebylo a naopak soupeř do rozhozené obrany dal výsledku razítko na 4:2 pro hosty. Bod by byl z tohoto zápasu dobrý, soupeř byl kvalitní, bylo znát, že hráči soupeře jsou v drtivě většině starší než naši kluci. Pozitivní je skutečnost, že jsme dokázali sehrát vyrovnané utkání a nebýt zbytečných a stále se opakujících chyb, byl by výsledek mnohem veselejší.

6. SK Střešovice 1911 11 25:23 18

SK Modřany