Čechie Dubeč - TJ Sokol Bílá Hora 3:3 (dorost)

12.kolo, Čechie Dubeč - TJ Sokol Bílá Hora 3.3 (1:1), 10.11.2019, 10:15, Branky: Hagino, Motyčka z pen., Šimánek, Sestava: Motyčka - Prim, Nosko, Zahradník, Spáčil - Hollmann, Borovec, Dvořák, Hagino, Caporale - Šimánek, Náhradníci: Zicha, Ptáčník, Hrbotický

V předposledním podzimním kole nás čekal výlet na půdu známého protivníka Čechie Dubeč. Vzhledem k datu, kdy se utkání hrálo, tak bylo odpovídající počasí - nevlídné sychravo, mlha a dosti rozbahněný terén. Podmínky byly pro oba týmy stejné, bohužel někteří naši hráči vypadali, jak kdyby bláto viděli poprvé v životě. S podmínkami se mnohem lépe sžil soupeř, který začal aktivněji. Snažil se o kombinaci už od brankáře a my jsme mu to nepochopitelně dost často umožnili. Jinak se hra odehrávala spíše v podobě boje ve středu hřiště, jak to na takovém terénu většinou bývá. První velkou šanci měl soupeř, ale trefil jen spojnici břevna a tyče. Do hry jsme se začali pomalu dostávat i my a hned jsme si během chvíle vytvořili dvě velké šance. Nejprve Takuya trefil břevno prázdné branky, aby ho o pár minut později trumfl Honza Šimánek, který prázdnou branku snad z metru trestuhodně přestřelil. Do třetice jsme se dočkali, když Takuya chytrým obloučkem přehodil soupeřova golmana. V poslední minutě po našem zbytečném faulu v pokutovém území vyrovnal soupeř z nařízené penalty. Takovéto chyby nás opakovaně připravují o body. Soupeři zadarmo darujeme branku a naopak my se na každou nadřeme. V poločase byla v šatně slyšet spíše kritika, s tím, že je rozhodně co zlepšovat. Sotva vylezeme z šatny po nedůrazu v našem vápně dostaneme gól na 2:1.

Dlouho jsme se nemohli opět dostat do hry, soupeř byl aktivnější. V 60. minutě jsme konečně předvedli hezkou akci, kdy se k zakončení dostal Fanda. Protože byl předtím faulován byl nařízen pokutový kop i v náš prospěch. Táda se stejně jako v minulém kole nemýlil. Místo, aby nás gól povzbudil, tak nabudil spíše soupeře, nám se nedařila hra po stranách, chyběl nám důraz. Po další naší chybě v obraně si nás soupeř hezky vykombinoval až do prázdné, naši hráči připomínali v tu chvíli spíše tréninkové kužely. Jsem rád, že po obdržené brance jsme se nesložili, ale naopak kluci chtěli s výsledkem něco udělat. Dnes nám velmi drhla hra dopředu. Vyrovnání přišlo v poslední minutě po rohovém kopu, na který se vysunul už i Táda. Na 3:3 vyrovnal krásné hlavou nikým nehlídaný Honza Šimánek. V prodloužení jsme měli ještě jeden nebezpečný centr do vápna a v poslední chvíli málem zlomila utkání Dubeč na svoji stranu po hezké střele, které nechybělo mnoho. Bohužel v závěru po strkanici bylo vyloučeno po každém hráči na každé straně. Takže spokojen byl i pan rozhodčí tím, že o sobě dal pořádně vědět. S bodem jsme spokojeni vzhledem k tomu, že jsme vyrovnali v poslední minutě. Pokud, ale nebudeme proměňovat jasné tutovky a naopak dostávat laciné branky, tak každý zápas bude pro nás nesmírně těžký. Teď musíme zmobilizovat poslední síly před zimní pauzou a připravit se na utkání s Klánovicemi.

6. SK Střešovice 1911 11 25:23 18

SK Modřany

Počet návštěv: 19945
Posledních 30 dnů: 415 | Posledních 7 dnů: 122 | Poslední den: 11