Příští zápas

TJ Sokol Nebušice vs TJ Sokol Bílá Hora z.s.

Datum a čas konání: 27.4.2024 10:30

TJ Sokol Bílá Hora - Klánovice 9:1 (Dorost)

6.kolo TJ Sokol Bílá Hora - Klánovice 9:1 (5:1), 30.9.2018 10:00 Branky: Hagino 5, Hotzel 2, Hollmann, Martirosyan, Sestava: Motyčka-Hrbotický, Zahradník, Hýbl, Hollmann-Spáčil, Dvořák, Hotzel, Bárosz, Prim-Hagino Náhradníci: Doseděl, Kahánek, Martirosyan

6. kolo nám přisoudilo soupeře z Klánovic, který nás minulou sezonu 2x jednoznačně porazil.

Bylo jasné, že to budeme chtít soupeři vrátit, což se povedlo. Nástup do utkání byl přesně podle našich představ, už v první minutě jsme si vytvořili dvě šance, které mohli skončit brankou. Do vedení jsme se dostali už v 6. minutě kdy se nádherně trefil Jarda z velké dálky přímo do šibenice-krásný gól. Náš tlak pokračoval a o dvě minuty později se prosadil Takuya a započal tak svoji střeleckou exhibici.Do poločasu přidal další tři branky jednu hezčí než druhou, zvlášť gól, kdy špatnou rozehrávku brankáře soupeře vrátil z první rovnou do branky to byla krásná  ukázka fotbalovosti a herní inteligence. Celý tým šlapal jako dobře namazaný stroj, dařili se nám kombinace, vytvořili jsme si i další šance, které jsme nezužitkovali. Jedinou branku jsme dostali po nedorozumění v obraně, kdy jsme soupeře poslali do samostatného úniku. Toho se musíme v příštích zápasech vyvarovat. V druhé půli jsme pokračovali v tlaku na soupeře a když jsme začali napadat u soupeřova velkého vápna, tak jsme vzápětí získávali balony a dostávali soupeře pod tlak, pod kterým byl prakticky celé utkání. Další branku přidal opět Jarda, poté se po krásné individuální akci prosadil levý obránce Pavel Hollmann, to byla další nádherná branka našeho týmu. Cením si i toho, že dva góly jsme dali z dobíhaných střel ze střední vzdálenosti, kdy dobře pálil z pozice stopera Tomáš a 8. branku tímto způsobem přidal Dan Martirosyan. Devátou branku přidal Takuya, který odehrál vynikající zápas-pět branek v jednom zápase to je krásný počin. Zápas vypadal z naší strany velmi dobře, hráči hráli se zápalem, předváděli pěkné akce, dávali hezké góly, nechyběla tomu bojovnost. Diváci, kteří se přišli na toto utkání podívat se museli dobře bavit, doufám, že takové výkony budeme opakovat.