Příští zápas

TJ Sokol Nebušice vs TJ Sokol Bílá Hora z.s.

Datum a čas konání: 27.4.2024 10:30

TJ Sokol Bílá Hora – Slavoj Suchdol 2:0 (muži B)

V nedělním domácím utkání hostilo naše béčko rezervu týmu Suchdol, který měl před tímto vzájemným utkáním stejný počet tří bodů, a tak se dalo očekávat vyrovnané utkání. V prvním poločase se nám ale začala úplně zbytečně lepit nervozita na kopačky a přizpůsobili jsme se špatné hře soupeře. I když jsme měli územní převahu, tak jsme se dostali pouze do několika náznaků šancí, které jsme nedokázali dokončit do konce a když už jsme se dostali do zakončení, tak jsme netrefili branku nebo jsme trefili pouze připraveného brankaře hostí. Rezerva Suchdola se do vážnějšího zakončení nedostala vůbec. Do začátku druhého poločasu jsme nastoupili se dvěma změnami, kdy především Jarda Zimmermann oživil v útoku naší hru. V 54. minutě jsme konečně udeřili. Petr Kovařík zatáhl míč po pravé straně hřiště, kdy obešel několik protihráčů a následně vybídl ke skórování Jardu Zimmermanna, který se nemýlil a prostřelil brankáře hostí střelou k pravé tyči – 1:0. Po této začaly soupeřovi docházet více a více síly a na hřišti hrála již pouze naše rezerva. Během další půl hodiny jsme mohli přidat několik dalších branek, ale nepodařilo se nám naše šance dotáhnout ke vstřelení dalšího gólu. Definitivní podoba výsledku přišla až v 87. minutě utkání. Míra Kotěra se postavil k přímému volnému kopu, který se rozehrával z pravé strany před soupeřovou šestnáctkou a i díky teči jednoho ze soupeřů, skončil balon v levém horním růžku soupeřovi branky – 2:0. V kabině jsme si potom po druhé v sezóně mohli užít vítězný pokřik dirigovaný Petrem Kovaříkem!