Příští zápas

TJ Sokol Nebušice vs TJ Sokol Bílá Hora z.s.

Datum a čas konání: 27.4.2024 10:30

TJ Sokol Bílá Hora - TJ Sokol Lochkov 10:0 (4:0)

18.kolo (Dorost) TJ Sokol Bílá Hora - TJ Sokol Lochkov 10:0 (4:0) 16.3.2019, 10:00 Branky: Hagino 3, Caporale 2, Kadlec, Dvořák 2, Martirosyan, Korselt Sestava: Motyčka - Prim, Zahradník, Hollmann - Hagino, Caporale, Hotzel, Dvořák, Korselt - Martirosyan, Kahánek Náhradníci: Zicha, Kadlec

Po zimní přestávce jsme se sešli k prvnímu mistrovskému utkání. Bohužel jsme do utkání šli bez přípravného zápasu, jelikož byla po celou zimní přípravu docházka velice špatná. Doufám, že se začínajícím jarem se rapidně zlepší. Proto jsme byli ve velkém očekávání, co naši kluci na hřišti předvedou. Do zápasu jsme nastoupili v rozestavení 3-5-2, což se jevilo vzhledem k typologii hráčů, kteří byli připraveni do zápasu jako ideální. Kluci do zápasu vlétli jako uragán a splnili přesně pokyny,  které jsme si před zápasem řekli.  Chtěli jsme začít aktivně a soupeře napadat hned při rozehrávce od obránců. První branka, kterou vstřelil Honza, nám dodala klid a chuť do dalšího útočení. Kluci velmi dobře kombinovali po zemi a roztahovali hru do stran. V páté minutě přidal druhou branku Takuya. Tentýž hráč se trefil i v minutě patnácté. Po čtvrt hodině jsme vedli 3:0 a pokračovali ve velmi kvalitním výkonu. Viděli jsme několik pohledných akcí. Po jedné takové, kdy se blýskl kvalitní průnikovou přihrávkou Dan, zvýšil Matěj na 4:0. Takový stav vydržel do poločasu. O poločase byli hráči nabádáni, aby vydrželi v nastoleném tempu a hezky si zahráli fotbal. Hned po přestávce jsme díky  brankám Valeria, Dana a kapitána Fandy v rozmezí deseti minut soupeře dorazili. Jediný problém nám udělal rozhodčí, když pískl proti nám penaltu, kterou viděl jen on. Táda si však s penaltou bravurně poradil a zlepšil si tak náladu, protože kromě rozehrávky moc práce neměl. Celý zápas byl v naší jasné režii, potěšila mě hlavně kombinační hra, pomocí které jsme si spoustu akcí připravili rozehrávkou od obránců. Důležité bude na tento výkon navázat příští neděli v Dubči, kde nás čeká hodně horká půda a velmi nepříjemný soupeř.