Sokol Bílá Hora vs TJ Sokol Lochkov

Datum a čas konání: 1.9.2019 17:00

TJ Sokol Bílá Hora - Deutscher Fussball-Club Prag 0:0 (dorost)

23.kolo, TJ Sokol Bílá Hora - Deutscher Fussball Club Prag 0:0, 23.5.2019 18:00, Sestava: Motyčka - Hrbotický, Prim, Zahradník, Hollmann - Martirosyan, Bárosz, Dvořák, Hotzel, Hagino - Kahánek, Náhradníci: Zicha, Kadlec, Hýbl

V přeloženém utkání jsme se utkali s Deutscher Fussball Club, který se nachází pár míst pod námi. Našim cílem bylo jednoznačně vyhrát a potvrdit páté místo.
Nevím, jestli kluci soupeře podcenili, přestože na to byli upozorňováni, nebo nám nesedl termín všedního dne. Do utkání jsme vstoupili katastrofálně, bez nasazení, nepřihráli jsme si třikrát za sebou, každý souboj vyhrál soupeř, který byl víc hladový. První poločas se hrál bez šancí na obou stranách, ty ani neměly z čeho vzniknout, jelikož to byla od obou týmů velká "holomajzna". Za zmínku snad stojí jen krásná střela Pabla, která orazítkovala břevno. V přestávce se nechválilo, nabádali jsme hráče ať si více a rychleji přihrávají, netahají tolik balon. Chtěli jsme si vyměnit pár přihrávek a poté dát pas za obranu. V druhé půli nastalo zlepšení, i když mírné, soupeře jsme zatlačili, dostali jsme se do několika slibných možností, ale buď jsme netrefili bránu nebo jsme trefili soupeřova golmana. Soupeř měl pár centrů, které spolehlivě stáhl Tadeáš. Jinak jsme soupeře k ničemu nepustili. Zápas,  který mnoho radosti z výsledku ani z předvedené hry nepřinesl, skončil  dělbou bodů, ze které měl jistě větší radost soupeř. Pro nás je to velká a zbytečná ztráta. Neakceptovatelný byl výkon našich hráčů zejména v prvním poločase, v druhém se kluci snažili, ale už se do zápasu nedokazali dostat. Měli jsme příliš ztrát, spoustu nepřesných přihrávek, prohraných soubojů a když jsme se pokoušeli o pas za obranu, tak byl buď krátký nebo naopak příliš dlouhý. Za celý zápas nám jich vyšlo asi pět,  což je hodně nízké číslo. Vzhledem k předvedené hře a síle soupeře se jednalo o náš prozatím nejhorší výkon na jaře. Doufám, že v posledních třech zápasech kluci nic podobného nezopakují.

1. Sokol Bílá Hora 0 0:0 0
10. SK Střešovice 1911 0 0:0 0