TJ Sokol Bílá Hora z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Sokol Bílá Hora z.s.
www.sokolbilahora.cz

Příští zápas

A. F. K. Slivenec vs TJ Sokol Bílá Hora

Datum a čas konání: 21.9.2019 16:30

Újezd nad Lesy - TJ Sokol Bílá Hora 3:2 (dorost)

Újezd nad Lesy - TJ Sokol Bílá Hora 3:2 (dorost)

1. kolo, Újezd nad Lesy - TJ Sokol Bílá Hora 3:2 (1:1) 25.8.2019 17:00 Branky: Šimánek, Korselt, Sestava: Motyčka - Prim, Nosko, Zahradník, Hollmann - Caporale, Hotzel, Dvořák, Hagino, Bárosz - Šimánek, Náhradníci: Korselt, Martirosyan, Spáčil

Po několikaleté pauze se náš klub účastní soutěže staršího dorostu. První zápas nás čekal na druhé straně Prahy v Újezdě nad Lesy. Náš tým se zde sešel poprvé vcelku kompletní, protože během letní přípravy chodilo na trénink kolem 6-7 hráčů. Velmi slabá účast a nedostatečná natrénovanost se bohužel hned v prvním mistrovském zápase projevila. Hrálo se na krásně připravené přírodní trávě, před velmi početnou kulisou. Před zápasem jsme se klukům snažili vysvětlit systém bránění po ztrátě míče a byli jsme zvědaví, jak to kluci převedou do praxe. Začátek vypadal velmi dobře, kluci do utkání nastoupili s chutí a hned v 7. minutě se zblízka prosadila naše letní posila Honza Šimánek.  Vedle premiérové branky za A tým, kterou si připsal v sobotu, si tak otevřel střelecký účet i ve své věkové kategorii. Jen tak dál. Naši hráči prvních 30 minut velmi dobře plnili zadané  pokyny, dobře se posouvali v bloku, hráli blízko u sebe a soupeře do šancí nepouštěli. Do dvou dobrých příležitostí se dostal aktivní Takuya, ale chyběl mu klid v koncovce. Po 30. minutě jsme začali mít okénka v obranné fázi a jednoho takového využil soupeř ve 37. minutě a vykombinoval nás do prázdné brány. Přesto trenérský tým byl s prvním poločasem spokojený, kluci překvapivě dobře plnili pokyny.  Dostávali jsme se do dobrých příležitostí, kluci makali. Druhá půle pokračovala ve stejných kolejích jako první poločas, pouze naše návraty po ztrátě míče už neměly takovou rychlost jako v první půlhodině. Hra byla stále vyrovnaná. Po faulu na Tomáše Zahradníka jsme měli možnost pokutového kopu, který bohužel Pablo neproměnil.  V  62. minutě jsme se prosadili po hezké kombinační akci, kdy Takuyovu přihrávku uklidil přesně k tyči Honza Korselt. Bohužel se potvrdilo to, čeho jsme se obávali a sice, že dojedeme na špatnou fyzičku. Naši hráči přestali stíhat, byli jsme daleko od sebe a soupeř nám v posledních dvaceti minutách otočil zápas. Je to přesně o tom, že kluci přes léto netrénovali, sám si šel zaběhat nebo zatrénovat málokdo.  To se v tomto věku, v této kategorii už projeví. Víme tedy na čem pracovat, věřím, že s koncem prázdnin se rapidně zlepší tréninková docházka. 

 

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. FK Řeporyje 4 15:3 12
2. SK Modřany 4 11:3 10
3. SK Střešovice 1911 4 11:6 9
4. TJ Slavoj Suchdol 4 8:15 6
5. FK Sparta Košíře 4 11:4 5
6. TJ Točná 4 7:6 5
7. SK Čechie Smíchov 4 9:10 5
8. TJ Sokol Bílá Hora 4 9:11 5
9. TJ Sokol Lochkov 4 6:5 4
10. SK Sparta Krč 4 7:10 2
11. TJ Sokol Lipence 4 4:15 2
12. A. F. K. Slivenec 4 5:15 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

TJ Sokol Bílá Hora
SK Sparta Krč
3:3
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 12446
Posledních 30 dnů: 1436 | Posledních 7 dnů: 357 | Poslední den: 34

© 2019 TJ Sokol Bílá Hora z.s. | Všechna práva vyhrazena | milan.vondracek@sokolbilahora.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne