Příští zápas

TJ Sokol Nebušice vs TJ Sokol Bílá Hora z.s.

Datum a čas konání: 27.4.2024 10:30

TJ Sokol Bílá Hora - Čechie Smíchov 0:5 (dorost)

2. kolo, TJ Sokol Bílá Hora - Čechie Smíchov 0:5 (0:3), 1.9.2019, 10.00, Sestava: Motyčka - Hrbotický, Dvořák, Prim, Hollmann - Korselt, Hagino, Carporale, Bárosz, Martirosyan - Šimánek, Náhradníci: Zicha, Zahradník, Spáčil, Kadlec

Ve druhém kole k nám zavítala Čechie Smíchov. Nám velmi dobře známý tým, od kterého jsme věděli, co očekávat, Bohužel se nám na začátku sezony lepí smůla na paty, pro nemoc či zranění nenastoupil Tomáš, Jarda, brzy musel střídat Takuya. Na utkání bez omluvy nedorazil Julda, což bude mít pro něj hodně nepříjemnou dohru. Je to od něj absolutní pohrdání týmem, trenéry a všemi lidmi okolo týmu. Do utkání jsme nastoupili značně oslabeni a jako by se to na hráčích projevilo ještě před úvodním hvizdem. Zápas jsme hráli bez nasazení, emocí, hecování. Snad prvních deset minut stálo za řeč, jinak byl náš výkon velmi špatný, a to je ještě mírný termín. Hráči po deseti minutách přestali plnit to, co jsme si řekli v šatně. V týmu se nenašel lídr, který by tým zvedl. První dvě branky soupeř vstřelil po našich chybách, kdy jsme soupeři nabídli branky na zlatém podnosu. Třetí byla po pěkné akci hostů, ale bylo to tím, že jsme byli daleko od hráčů a soupeř měl čas si vše připravit. O poločase jsme udělali změnu - místo Tády šel do branky Tom. Změna nám ale moc nepomohla. Hráči pokračovali ve špatném výkonu, většinu balónů jsme nakopávali bezhlavě dopředu, kupili jsme nepřesné přihrávky a v osobních soubojích se nám nevedlo už vůbec. Konečný výsledek 0:5 hovoří za vše. V první řadě je nutné začít chodit trénovat, poté přenést do zápasu touhu ten zápas vyhrát a ne si jen jít zahrát s tím, že to nějak dopadne. Příště nás čeká utkání s Hrdlořezy, snad se hráči vzpamatují, potrénují a předvedou daleko lepší výkon.