A. F. K. Slivenec vs TJ Sokol Bílá Hora

Datum a čas konání: 21.9.2019 16:30

TJ SBH : Čechie Kralupy nad Vltavou 3:4 (mladší žáci)

Zdravím na začátek školního roku a doufám, že se první den ve škole všem vydařil.

V neděli naši mladší žáci odehráli přátelský zápas s kvalitním mužstvem Čechie Kralupy nad Vltavou. Nastoupili jsme v nových dresech a přestože nám příliš nepřálo počasí, jednalo se o vydařené letní odpoledne v našem areálu na Bílé Hoře. Sešli jsme se takřka v plné síle a povzbudit své kamarády dorazil i zraněný Šimon, druhý marod Marťas se snažil bojovat i na hřišti, bohužel to ale příliš nešlo. Oběma velký dík. Stejně tak všem ostatním, kteří se zápasu zúčastnili a statečně se prali o co nejlepší výsledek. V úvodu zápasu jsme sice tahali za kratší konec a nedostali jsme se do tempa, což soupeř po zásluze potrestal vstřelenými brankami. Postupem času se ale hra začala vyrovnávat a my jsme si vytvořili několik šancí, které nám přinesly i kýženou odměnu v podobě gólových zásahů. I po poločase byla hra vyrovnaná a šance střídala šanci. Soupeř vsadil na rychlé kontry, naši hráči se snažili o kombinační hru se střelbou ze střední vzdálenosti. To už se nám ale začalo bohužel kazit počasí a ještě než utkání pro silný déšť předčasně ukončil rozhodčí, podařilo se soupeři vsítit rozdílový gól. Škoda, remíza by zápasu slušela. Ještě jednou velké poděkování všem borcům, jak našim tak soupeře, realizačním týmům, rodičům, fanouškům a samozřejmě i správci a rozhodčímu.

Střelci domácí: Filip Píďalák, Martin Chalupecký

3. SK Střešovice 1911 4 11:6 9