TJ Sokol Bílá Hora z.s. vs TJ Sokol Řepy

Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00

AFK Slavoj Podolí – TJ SBH 0:6

Sobota 14.9. 2019, Střelci hosté: Ronaldo 3, Lafata, Kyoya, Filip Vohralík

V sobotu jsme nastoupili ke druhému mistrovskému utkání na hřišti AFK Slavoje Podolí s cílem navázat na celkem dobře odehrané utkání na domácím hřišti proti Zličínu. Kluci začali velmi dobře, na soupeře vlétli a před patnáctou minutou vedli již 4:0. Potom se naše hra začala rozpadat. Balon létal ve vzduchu, chvíli jsme útočili, chvíli jsme se bránili - nic moc. Ve druhém poločase jsme po domluvě trenérů začali opět hrát, ale pořád jsme se nemohli dostat ke své hře. Až teprve ve 47. minutě se trefil svojí druhou brankou náš velice dobře hrající „Ronaldo“. Pak začalo mužstvo Podolí tlačit a asi pět minut před koncem se snažil odvrátit útok soupeře Tomoya, ale bohužel zahrál neúmyslně rukou a byla z toho penalta. Naše famózní gólmanka Jana Veselá však nedala jejímu exekutorovi šanci. Tímto moc děkujeme. V poslední minutě zápasu Ronaldo opět v krásném náběhu skóroval a stanovil tak konečný výsledek zápasu. Tímto všem děkujeme a již se těšíme v pátek na Braník.